O NAS

Zajmujemy się dystrybucją polskich regionalnych, certyfikowanych ekologicznie, bardzo wyszukanych i niszowych produktów z branży spożywczej, wciąż powiększając swój asortyment wedle potrzeb naszych klientów.

o-nas-gecos

Nasza-oferta-gecos.pl

Nasza oferta

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na wiele topowych i ogólnodostępnych artykułów z branży FMCG, jak również parafarmaceutyków, kosmetyków i artykułów chemicznych. Szczególny nacisk kładziemy na jakość warzyw i owoców dzięki czemu nasi klienci dostają wyselekcjonowany tylko i wyłącznie pod nich najbardziej świeży towar. Naszą mocną stroną jest bardzo szeroki asortyment produktów z branży BIO. Dodatkowym atutem jest szeroka oferta wyposażenia sklepów i gastronomii, co ułatwia naszym klientom rozwój i unowocześnianie swoich sklepów czy stoisk gastronomicznych.

Nasi klienci

Zaopatrujemy m.in. hurtownie spożywcze, sklepy spożywcze, bary, restauracje, pierogarnie. Dzięki bardzo dużej elastyczności, szybkiemu działaniu, uczciwości, pracowitości i przede wszystkim partnerskiemu podejściu do klienta z małej lokalnej firmy staliśmy się marką rozpoznawalną na Wyspach Brytyjskich i Europie Zachodniej.

Współpraca z wieloma przewoźnikami ułatwia klientom dopasować dostawy według ich zapotrzebowania na towar, a Nam elastyczność i ciągłość w dostawach. Każda nawet najmniejsza prośba naszych klientów jest traktowana priorytetowo.

Doświadczenie i kontakty pomogły nam stworzyć bardzo ciekawą alternatywę dla polskich produktów w naszych rodzimych sklepach na Zachodzie Europy.

zaopatrzenie-gecos.pl

15
Lata działalności
17000
Dostępność produktów
30
Współpraca z producentami